» Ana Sayfa

» Semiha ve Asım Kibar

» Kalite Belgemiz

» Yönetim

» Bölümlerimiz

» Hizmetlerimiz

» Faaliyetler

» Bilimsel Çalışmalar

» Basında Organ Nakli

» Organ Nakli ve Bağışı
    Hakkında Bilgiler

» Fotoğraflar

» Linkler

» İletişim

Hizmetlerimiz:

     - Yataklı Servis: 1. ve 2. katı erişkin nefroloji, 3. katı pediatrik nefroloji  birimleri olmak üzere toplam 41 oda ve  82 hasta yatağımız mevcuttur. Odalarda tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Hastanemiz 4. katında ameliyathane ve 10 yataklı yoğun bakım  ünitesi  bulunmaktadır. Ayrıca bu katta yoğun bakımdan yeni çıkan hastalar için toplam 8 yatak bulunan 4 oda mevcuttur.  Son kat kafeterya olarak tanzim edilmiştir.

     - Hemodiyaliz Ünitesi:  Ünitemizde toplam 24 yatak ve hemodiyaliz makinesi mevcuttur. Hepatit B tespit edilen hastalarımız için  ayrı bölüm ve makineler kullanılmaktadır. Ünitemiz 11 hemşire ve 3 hemodiyaliz teknisyeni ile hizmet vermektedir.

     -Periton Diyalizi Ünitesi: Ünitemizde hastalarımız 3 periton diyalizi hemşiresi tarafından düzenli aralıklarla takip ve tedavi edilmektedir. Kronik böbrek hastalığı olan kişilerin ön bilgilendirilme ve eğitimi de polikliniğimizde gerçekleştirilmektedir. 

     -Genel Nefroloji Polikliniği:  Polikliniğimizde  nefrolojik sorunu olan hastalar randevu sistemine göre takip ve tedavi edilmektedir.

     -Transplantasyon Polikliniği: Böbrek nakli yapılmış toplam 56 hasta halen takip edilmekte olup sadece hastanemizde transplantasyon yapılmış hastalar değil dış merkezlerde transplantasyon yapılmış hastalara da takip ve tedavi hizmeti verilmektedir.